KONTAKTNÍ ČOČKY

KONTAKTNÍ ČOČKY

Kontaktní čočky nabízejí mnoho výhod, včetně širšího zorného pole a komfortu během sportu nebo jiných aktivit. 

Naše oční studium se specializuje na poskytování kvalitních kontaktních čoček a zajišťuje, že budete mít nejen ty správné čočky pro vaše potřeby, ale také znalosti a dovednosti, jak s nimi pracovat.

JAK U NÁS APLIKACE PROBÍHÁ?

MĚŘENÍ ZRAKU – jako první zjistíme, jaké dioptrie potřebujete

 

KONZULTACE A VÝBĚR -pokračujeme konzultací, během které určíme, jaké typy čoček jsou pro vás vhodné. Zde se také dozvíte o různých materiálech a režimech nošení.

 

APLIKACE ČOČEK- ZAŠKOLENÍ  – naučíme Vás jak čočky nasazovat a sundávat. Ukážeme Vám jak správně pečovat o vaše čočky a jaké hygienické zásady dodržovat. Domů si odnášíte zkušební kontaktní čočky včetně příslušenství (roztok, pouzdro na kontaktní čočky).

 

PRAVIDELNÉ KONTROLY zaškolením to nekončí, důležité je oči kontrolovat, zda jsou stále čočky vyhovující a dioptrie aktuální.

 

INDIVIDUÁLNÍ PÉČE Každý člověk má jedinečné oční potřeby. Snažíme se vám poskytnout individuální péči a řešení pro vaše oči.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ ČOČKY NA TRHU

4. nebo 5. BALENÍ ZDARMA – i tak se dá popsat náš program roční péče. Čočky dodáváme přímo od výrobce, takže máte záruku kvality.

Tyto silikonhydrogelové měsíční čočky jsou jediné měsíční kontaktní čočky, které dosahují až 100 % obsahu vody na povrchu, který vede k výjimečnému zvlhčení, takže jsou vhodné i pro citlivější jedince. Navíc poskytují komfort i 30. den nošení.

 

Tyto jednodenní silikonhydrogelové čočky jsou až 6 krát více prodyšné než ostatní jednorázové čočky, což zajišťuje zdravé oči. Navíc díky patentované technologii SmartTears snižují pocit suchých očí.