SPORTOVNÍ BRÝLE

SPORTOVNÍ BRÝLE

Sportovní brýle jsou klíčové pro ochranu očí před UV zářením, nečistotami i před zraněním.  Zlepšují kontrast a pohodlí při sportovních aktivitách. Investice do kvalitních sportovních brýlí je proto nejen estetickou volbou, ale také důležitým krokem k ochraně zraku a zvýšení celkové sportovní výkonnosti.

 

Ale jak vybrat ty správné? 

kvalitní UV ochrana 
pohodlí a ochrana před nečistotami 
zlepšení kontrastu a viditelnosti
snížení odlesků
vhodná barva čoček dle typu sportu

NOSÍTE DIOPTRICKÉ BRÝLE A CHTĚLI BYSTE SPORTOVNÍ BRÝLE?

Dioptrické Brýle: Pokud nosíte brýle na korekci zraku, nemusíte se vzdávat svých oblíbených sportů. Dioptrické sportovní brýle vám umožní vidět ostře a chránit vaše oči zároveň. Máme široký výběr dioptrických sportovních brýlí, které splní vaše potřeby. Můžete si zvolit tvar, barvu obruby i dioptrických sportovních skel například i dle typu sportu.

Kombinace kontaktní čočky a sportovní brýle: kombinace sportovních brýlí a kontaktních čoček může být skvělým řešením pro některé sportovce. Tato kombinace vám umožní maximalizovat vaše pohodlí během sportovních aktivit a zárověn můžete sporotvní brýle střídat dle potřeby.

CO OČEKÁVAT OD SPORTOVNÍCH BRÝLÍ?

Ochrana: Sportovní brýle by měly být navrženy tak, aby chránily vaše oči před různými riziky, jako jsou sluneční paprsky, prach, vítr a nárazy. Zároveň by měly být z kvalitního a nerozbitného materiálu, který je odolný a zajistí plnou ochranu například i při pádu.

Výkon: Některé sportovní brýle mají speciální čočky, které zlepšují viditelnost, kontrast a barvy, což může zvýšit váš výkon. Například firma Oakley je proslulá svými čočkami s PRIZM efektem, které dokonale zlepšují kontrast. Na různé sporty lze vybrat správné zabarvení a tím ještě vylepšit pocit ze sportovních brýlí.

Pohodlí: Pohodlí je klíčovým faktorem pro dlouhé a úspěšné sportovní aktivity. Dobře padnoucí brýle zajišťují stabilitu a pohodlí.

Styl: Sportovní brýle jsou také o stylu. Vyberte si takové, které vám padnou a budou vám přidávat na sebevědomí. Sportovní brýle lze využít i při jiných aktivitách než sport a lze je využít například i jako módní doplněk.

Naše oční studio nabízí široký výběr sportovních brýlí pro různé aktivity a individuální potřeby. Ať už hrajete tenis, lyžujete, jezdíte na kole nebo prostě jen trávíte čas venku, můžeme vám pomoci najít ty správné brýle.